Fietsen met de HCA?

Vanuit de leden kwam de vraag of er een fietsgroep is vanuit HCA. Helaas is deze er (nog) niet, maar wat niet is kan nog komen. Vandaar deze inventarisatie. Vind jij een fietsgroep ook een goed idee? Vul dan onderstaand formulier in. Het formulier is geen inschrijving of verplichting, maar wel om in te schatten of er genoeg animo is.

Hopelijk kunnen we snel starten!

Auteur

  • Jaap van der Spek

    Echte HCA-er, vanaf 1972 op de ijsbaan te vinden. Eerst als wedstrijdschaatser, daarna 12 jaar als redateur/opmaker van de Op Uw Plaatsen, 10 jaar als trainer op de ZA2 en al weer een behoorlijk poosje als website beheerder. In het dagelijks leven eigenaar van een softwarebedrijf, echtgenoot van Carla en vader van 2 kids, Lisa en Jasper.

1 Comment

Reacties zijn gesloten bij dit onderwerp.