Aanpak Marathoncompetitie 23-24

Het bestuur van de BGA en de Marathoncommissie attenderen je op een paar belangrijke aanpassingen die met ingang van het seizoen 2023/2024 van kracht worden. Tevens is een nieuw inschrijfformulier en nieuwe inschrijfprocedure gemaakt.

Lees hier de nieuwe aanpak voor komend seizoen.

Schrijf je hier in voor het nieuwe seizoen.

Auteur

  • Jaap van der Spek

    Echte HCA-er, vanaf 1972 op de ijsbaan te vinden. Eerst als wedstrijdschaatser, daarna 12 jaar als redateur/opmaker van de Op Uw Plaatsen, 10 jaar als trainer op de ZA2 en al weer een behoorlijk poosje als website beheerder. In het dagelijks leven eigenaar van een softwarebedrijf, echtgenoot van Carla en vader van 2 kids, Lisa en Jasper.

Over Jaap van der Spek 1313 Artikelen
Echte HCA-er, vanaf 1972 op de ijsbaan te vinden. Eerst als wedstrijdschaatser, daarna 12 jaar als redateur/opmaker van de Op Uw Plaatsen, 10 jaar als trainer op de ZA2 en al weer een behoorlijk poosje als website beheerder. In het dagelijks leven eigenaar van een softwarebedrijf, echtgenoot van Carla en vader van 2 kids, Lisa en Jasper.