HCA-jeugd doet het weer goed in de marathoncompetitie op de baan

Ook dit jaar doen de C-junioren en de pupillen van HCA het weer goed in de jeugdcompetitie van de baanmarathons. Bij de meisjes wordt het tussenklassement na vier wedstrijden zowel bij de C-junioren als bij de pupillen A/B/C/D aangevoerd door een HCA-meisje, namelijk Robin de Smit (C-junior) en Femke de Boer (A-pupil). In het tussenklassement van de jongenspupillen A/B/C/D staan drie pupillen op plaats 2 t/m 4: 2. Simon de Smit (B-pupil), 3. Jorrit Wynia (C-pupil) en 4. Nick Luijten (B-pupil).

Ook de andere junioren en pupillen vochten voor wat ze waard waren. Bij de junioren C staat Annabelle Drabbe 12e bij de meisjes en Tiberius Wildeboer 11e bij de jongens. Bij de meisjespupillen staat Fleur Brink (B) 6e, Yael Prenger (A) 7e, Carice Helmink (D) 16e, Anouk Smit (A) 17e en Lieve Siemons (B) 20e. Daan van der Vliet (A) en Morrison Menheere (D) bekleden respectievelijk de 16e en de 18e plaats bij de jongenspupillen.

Tussenklassement Jeugdmarathons per 1-3-16 Henk Veen          
Plaats Category FullName ClubFullName 8-nov 22-nov 13-dec 3-jan totaal
1 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9 10 10 10 39
2 DC1 indy landzaat IJsclub Centrum 4 9 7 7 27
3 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10   9   19
4 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 3 7 3 4 17
5 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7     9 16
6 DC1 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 6   4 6 16
7 DC1 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 8   8   16
8 DC2 Kim Hoekstra Schaatsvereniging Fenix     5 8 13
9 DC1 Shirley Wegman IJsclub Centrum 1 8     9
10 DC2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   2 3 7
11 DC2 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV     1 5 6
12 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam     6   6
13 DC2 Puck Met IJsclub Centrum 5       5
                 
Plaats Category FullName ClubFullName          
1 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 10   10 29
2 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8   9 9 26
3 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7   8 8 23
4 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV     10 7 17
5 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5   5 6 16
6 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 3   7 5 15
7 DPA Yael Prenger HCA 10       10
8 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2 8     10
9 DPA Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4   4 2 10
10 DPC Jitte Schuitemaker STG Waterland   9     9
11 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8       8
12 DPA Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen   7 1   8
13 DPA Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 6       6
14 DPB Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen   6     6
15 DPB Semmie Bakker Schaatsvereniging De 5 Dorpen     6   6
16 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam     2 4 6
17 DPA Anouk Smit Hardrijders Club Amsterdam   5     5
18 DPA Bo Koolen Schaatsvereniging De 5 Dorpen     3   3
19 DPA Cecile Baalman Almeerse SchaatsVereniging ASV       3 3
20 DPB Lieve Siemons Hardrijders Club Amsterdam 1       1
21 DPB Lataesha Narain STG Waterland       1 1
  DPB Melissa Wenneker Schaatsvereniging De 5 Dorpen          
                 
Plaats Category FullName ClubFullName          
1 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 8 8   26
2 HC1 Sam Faas Schaatsvereniging De 5 Dorpen   9 10   19
3 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 7   5 7 19
4 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o.     9 10 19
5 HC1 Daan Compier IJsclub De Amstelbocht   7 7   14
6 HC2 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6     8 14
7 HC1 Kamiel Beunk IJsclub Hard Gaat ie   10     10
8 HC1 Luuk Drost IJsclub Hard Gaat ie 9       9
9 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereninging de 5 dorpen       9 9
10 HC1 Freek Drost IJsclub Hard Gaat ie 8       8
11 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam     6   6
12 HC1 Nando Muis Almeerse SchaatsVereniging ASV       6 6
13 HC1 Jonno Rolfes ASV De Poelster     4   4
                 
Plaats Category FullName ClubFullName          
1 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 8 10 10 37
2 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9   9 26
3 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 7   8 8 23
4 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 5 3 7 6 21
5 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht   7 9 4 20
6 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10     20
7 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 6     7 13
8 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum   5   5 10
9 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   6 2 10
10 HPB Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht   6   3 9
11 HPA Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG)     5   5
12 HPB Hidde Oppers JE   4 1   5
13 HPB Zirk Seljee Almeerse SchaatsVereniging ASV     4   4
14 HPA Bram Hoekstra Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4       4
15 HPA Jan Zeinstra Almeerse SchaatsVereniging ASV     3   3
16 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 3       3
17 HPA Ferron Appel STG Waterland     2   2
18 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam   2     2
19 HPE Thomas Landman IJsclub Gein e.o. 1       1
20 HPB Jorn de Vries Almeerse SchaatsVereniging ASV       1 1
Over Jaap van der Spek 1150 Artikelen
Echte HCA-er, vanaf 1972 op de ijsbaan te vinden. Eerst als wedstrijdschaatser, daarna 12 jaar als redateur/opmaker van de Op Uw Plaatsen, 10 jaar als trainer op de ZA2 en al weer een behoorlijk poosje als website beheerder. In het dagelijks leven eigenaar van een softwarebedrijf, echtgenoot van Carla en vader van 2 kids, Lisa en Jasper.