Uitslag clubklassement marathon en einduitslagen Masters

Bloemenzee - eerbetoon aan Skeeve Skaes

Bloemenzee - eerbetoon aan Skeeve SkaesHieronder de 1ste 5 van het clubklassement en de marathonuitslagen van gisteravond. Mooi weer, mooi ijs en wat een wedstrijden! Er werd gesprint, er werden combines gevormd om het clubklassement, kortom alles werd uit de kast gehaald wat het marathonschaatsen zo mooi maakt en bijna iedereen was er. 

Uiteindelijk waren de verschillen dit jaar nooit zo klein, maar Hogerop kan niet hoger, want die heeft gewonnen met 3,7 punt verschil (hoeveel duizendste is dat??) voor de tweede club, HCA, gevolgd door Waterland en Nooitgedacht, die nog even van plek wisselden, en Amstelbocht op de 5de plek.

 Daarna de prijsuitreiking voor het laatst in de Skeeve Skaes en het uitdelen van de attenties die jullie voor de jury hadden gekocht. Namens alle juryleden hartelijk dank hiervoor.

Iedereen van de Skeeve Skaes, bedankt voor de altijd vriendelijke verzorging! Ook namens alle rijders, rijdsters en juryleden. Ik zal jullie missen, in het bijzonder het altijd charmante stemmetje dat op bescheiden toon, maar wel voor iedereen hoorbaar zegt: DAMES EN HEREN DE LAATSTE RONDE. Gisteravond was dus de laatste ronde voor de marathonners, vandaag rest ons bloemen voor de deur en een prachtige zonnige dag.

Allemaal hartelijk bedankt.

Plaats

Club

Deelnemers

punten

Handicap

Totaal

1

Hogerop

41

1748

1,80

3154,9

2

HCA

74

3151,2

1,00

3151,2

3

Waterland

32

1521,9

1,90

2891,6

4

IJsclub Nooit Gedacht

36

1466,2

1,90

2785,8

5

Amstelbocht

25

1266,5

1,90

2406,4

 

Uitslag

Eindklassement

Seizoen

2013-2014

Competitie

Marathoncompetitie Amsterdam

Categorie

Masters 1

Wedstrijd

Wedstrijd 13

Datum

19-3-2014

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

Sponsor

Af

Pnt

1

39

Tonny van Vliet

Zeewolde

ACE Team

 

139.4

2

31

Sjoerd Brandt

Monnickendam

   

136.1

3

24

Stan Nelissen

Ouderkerk aan De Amstel

   

124.2

4

15

Kees Hooft

Amsterdam

   

116.2

5

11

Robin Veerman

Volendam

   

82

6

111

Elwin Swinkels

     

69

7

35

Jan Hubert

Amsterdam

   

66

8

50

Paul Kuijer

Ouderkerk aan De Amstel

   

48

9

28

Auke Broex

Ouderkerk aan De Amstel

   

46

10

25

Ron Hugtenburg

Amsterdam

   

44

11

21

Bram Biesterveld

Volendam

   

42

12

38

Arjen van Ketel

Amsterdam

   

40

13

29

Leendert Wals

Ilpendam

   

38

14

14

Kees Mooijer

     

36

15

113

Gert de Jong

Amsterdam

   

31

16

36

Willem van Randeraad

Waarder

   

26

17

30

Peter Groot

Broek in Waterland

   

16

18

34

Hayo van der Werf

Landsmeer

   

15

19

37

Wim van Leest

Oostzaan

   

14

20

20

Derk Lottman

Amsterdam

   

12

21

139

Marianne van Leeuwen

Amsterdam

   

11

22

32

John van Dijk

Landsmeer

   

10

23

33

Harco Haagsma

Amsterdam

   

7

24

17

Olaf Verhoeve

Bennebroek

   

4

25

23

Jan Wolffenbuttel

Nigtevecht

   

2

26

55

Marcel Witte

Amsterdam

   

1

 

Uitslag

Eindklassement

Seizoen

2013-2014

Competitie

Marathoncompetitie Amsterdam

Categorie

Masters 2

Wedstrijd

Wedstrijd 9

Datum

19-3-2014

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

Sponsor

Af

Pnt

1

54

Rene Markus

Amstelveen

   

247.1

2

12

Robert Kamperman

Almere

   

226.1

3

18

Erwin Dekker

Zaandam

   

202.1

4

22

Simon Salome

Amsterdam

   

200

5

63

Hans de Jong

Amstelveen

   

192

6

48

Jörnann Jonkhoff

Amsterdam

   

169

7

27

Henk Portengen

Nederhorst Den Berg

   

154

8

50

Bert Matla

Weesp

   

147.1

9

38

Frits Schalij

Weesp

   

137.2

10

17

Robert Godfroid

Monnickendam

   

132.2

11

67

Carlo Groot

Naarden

   

132

12

15

Gijs de Nooij

Ouderkerk aan De Amstel

   

129

13

95

Udo Meijer

Diemen

   

114

14

73

Marco Stoltenborg

Amsterdam

   

111

15

59

Jan Oliemans

Kudelstaart

   

110

16

70

Jan van der Zon

Wilnis

   

110

17

111

Frank Braakman

Broek in Waterland

   

102

18

49

Koos Groenewold

Monnickendam

   

101

19

5

Jan Mooij

Amstelveen

   

94

20

71

Maarten de Vries

Amsterdam

   

88

21

33

Jos van Vliet

Nieuwveen

   

88

22

30

Teun Munnik

Duivendrecht

   

87

23

52

Rene Elenbaas

De Hoef

   

86

24

41

Ferdinand Gildemacher

Weesp

   

81

25

4

Hans van Schaick

Loenen aan De Vecht

   

75

26

10

Richard Blijleven

Marken

   

72

27

81

Jos Aarsman

Vinkeveen

   

71

28

77

Sietse van der Werff

Diemen

   

64

29

89

Ruud Bouwmeester

Amsterdam

   

62

30

2

Stan Jonkmans

Amsterdam

   

59.1

31

51

Thad van der Bruggen

Breukelen

   

57

32

23

Tom Bouma

Amsterdam

   

52

33

65

Henk Steenhuis

Amsterdam

   

45

34

74

Werner Rem

Amsterdam

   

45

35

126

Michiel van Asbeck

Amsterdam

   

43

36

11

Toni Klok

Amstelveen

   

36

37

1

Henk Regelink

Wilnis

   

32

38

21

Rene Immerzeel

Wilnis

   

32

39

13

Kees Bas

Monnickendam

   

27

40

46

Jan Paul Drost

Landsmeer

   

26

41

76

Andre van Zaane

Amsterdam

   

26

42

100

Jeroen Buskermolen

Kudelstaart

   

23

43

78

Niek Bodifee

Zaandam

   

23

44

19

Kees Schrama

Broek in Waterland

   

22

45

47

Tom Snoek

Abcoude

   

18

46

35

Wil Schermer

Zaandam

   

17

47

66

Thom de Klerk

Beinsdorp

   

16

48

43

Evert Jan Grit

Amsterdam

   

16

49

20

Tijmen de Bree

Monnickendam

   

15

50

39

Robert Bosma

Amsterdam

   

13

51

75

Rein Lof

Broek in Waterland

   

12

52

44

Frank Onink

     

9

53

170

Ron Ket

Amstelveen

   

9

54

120

Ronald de Beer

Hilversum

   

8

55

28

Jan van der Veer

Assendelft

   

7

56

60

Theo Heuzen

Amsterdam

   

3

57

56

Jasper Hondius

Amsterdam

   

2

58

8

Andries de Weerd

Landsmeer

   

2

59

36

Tom Zwarthoed

Volendam

   

1

 

Uitslag

Eindklassement

Seizoen

2013-2014

Competitie

Marathoncompetitie Amsterdam

Categorie

Masters 3

Wedstrijd

Wedstrijd 9

Datum

19-3-2014

Pl

Nr

Naam

Woonplaats

Sponsor

Af

Pnt

1

10

Marcel Leenaars

Amsterdam

   

242.4

2

96

Jan Bouterse

Nieuw Vennep

   

225

3

97

Bart de Smit

Amsterdam

   

177

4

98

Rene van der Wateren

Amsterdam

   

177

5

33

Daan van der Tas

Amsterdam

   

167.3

6

17

Eric Heusinkveld

Monnickendam

   

165

7

100

Albert Kraaij

Amsterdam

   

149

8

41

Arie Blijleven

Amstelveen

   

147

9

75

Erik Keijzer

Hilversum

   

142

10

35

Huub Roelvink

     

137

11

54

Hans de Kruif

Uithoorn

   

136

12

20

Ron Brandse

Ouderkerk aan De Amstel

   

131

13

14

Jan de Gorter

     

128.1

14

53

Peter Luiten

Landsmeer

   

127

15

7

Bart Kuil

Bussum

   

119.1

16

104

Rob Zuiker

Wilnis

   

118

17

117

Joost Hardick

Amsterdam

   

118

18

43

Ingmar Ploemen

     

117

19

119

Gertjan Vroege

Amsterdam

   

102

20

24

Marc Klusman

Amsterdam

   

99

21

18

Erik Evers

Ouderkerk aan De Amstel

   

95

22

19

John Meijwaard

Vinkeveen

   

95

23

106

Kees Bosman

Ouderkerk aan De Amstel

   

93

24

44

Ron Fontijn

Landsmeer

   

76

25

40

Martien Zwanenburg

Bodegraven

   

75

26

69

Wim Koopmanschap

Naarden

   

70

27

99

Piet Kant

Nieuw Vennep

   

67

28

59

Mark Kassteen

     

64

29

92

Nico de Jong

Waverveen

   

58

30

9

Eelco Nap

Amsterdam

   

54

31

26

Ernst Ritter

Amsterdam

   

52

32

51

Ingmar Maurice

Amsterdam

   

52

33

45

Michel Broeks

Amsterdam

   

47

34

16

Paul Bierman

     

42

35

118

Evert Kroon

Volendam

   

41

36

203

Jan van Huystee

Edam

   

37

37

77

Rene Koning

Landsmeer

   

31

38

32

Ruud van Es

Amsterdam

   

30

39

74

Joost Helderop

Amsterdam

   

29

40

49

Albert Tunk

Edam

   

28

41

36

Michiel Knotnerus

Hilversum

   

24

42

123

Ron den Hartog

Weesp

   

23

43

11

Robert Da Costa

Mijdrecht

   

21

44

86

Jacko Jurriaans

Amsterdam

   

10

45

71

Kees Alewijnse

Kudelstaart

   

8

46

58

Cees de Jong

Wilnis

   

7

47

30

Fokko Goosen

Zaandam

   

7

48

91

Rocky Haighton

Diemen

   

5

49

78

Wybe Koopmans

Amsterdam

   

5

50

5

Wim Verbree

Abcoude

   

4

51

13

Martin van der Esch

Ouderkerk aan De Amstel

   

3

52

61

Daan Kroese

Vinkeveen

   

2

53

4

Bernard van Duijnen

Amsterdam

   

2

54

102

Ton Hendrikse

Vinkeveen

   

2

55

37

Bert Hensbergen

Muiderberg

   

1

56

95

Cor Oudshoorn

Mijdrecht

   

1

57

73

Wouter Veerkamp

Kockengen

   

1

Over Jaap van der Spek 1145 Artikelen
Echte HCA-er, vanaf 1972 op de ijsbaan te vinden. Eerst als wedstrijdschaatser, daarna 12 jaar als redateur/opmaker van de Op Uw Plaatsen, 10 jaar als trainer op de ZA2 en al weer een behoorlijk poosje als website beheerder. In het dagelijks leven eigenaar van een softwarebedrijf, echtgenoot van Carla en vader van 2 kids, Lisa en Jasper.