Foto’s Clubkampioenschappen 15-3-2014

De clubkampioenschappen van HCA op 15 maart jl. zijn weer prima verlopen: mooi weer, mooi ijs en blije winnaars. Het ijs was zo goed dat er veel PR’s werden gereden en zelfs een baanrecord door Anna van den Bos. De prachtige foto’s die Ans Gerritsen heeft gemaakt, staan bij Foto-albums. 

 UITSLAGEN

IEDEREEN – Meisjes Pupillen D

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

100m

 

300m

         

Totaal

Achter

 

1

56

Anouk van Leest

DPD

 

13.40

(1)

39.85

(1)

       

53.250

 

IEDEREEN – Meisjes Pupillen C

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

100m

 

300m

         

Totaal

Achter

 

1

39

Yael Prenger

DPC

 

13.05

(PB )

34.19

(1)

       

47.240

 

2

64

Maud Rijnbeek

DPC

 

13.31

(PB )

34.44

(PB )

       

47.750

0.510

3

21

Daan Louwerse

DPC

 

13.38

(PB )

38.07

(5)

       

51.450

4.210

4

37

Laura Dodeman

DPC

 

13.85

(PB )

37.77

(4)

       

51.620

4.380

5

18

Femke de Boer

DPC

 

14.25

(5)

37.50

(3)

       

51.750

4.510

IEDEREEN – Jongens Pupillen E

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

100m

 

300m

         

Totaal

Achter

 

1

44

Sven van den Outenaar

HPE

 

15.09

(1)

44.48

(1)

       

59.570

 

2

41

Jorrit Wynia

HPE

 

15.70

(2)

49.54

(FL )

       

65.240

5.670

IEDEREEN – Jongens Pupillen D

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

100m

 

300m

         

Totaal

Achter

 

1

9

Pascal Sontag

HPD

 

13.97

(PB )

37.84

(PB )

       

51.810

 

2

26

Simon de Smit

HPD

 

13.91

(PB )

39.66

(2)

       

53.570

1.760

IEDEREEN – Jongens Pupillen C

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

100m

 

300m

         

Totaal

Achter

 

1

12

Mats Siemons

HPC

 

12.18

(PB )

37.93

(FL )

       

50.110

 

2

50

Thijs Kees

HPC

 

13.44

(PB )

36.89

(1)

       

50.330

0.220

3

2

Joep de Kruif

HPC

 

13.70

(PB )

38.69

(3)

       

52.390

2.280

4

29

Jordy van Wijnbergen

HPC

 

13.95

(PB )

38.89

(4)

       

52.840

2.730

5

17

Mart Koers

HPC

 

14.06

(PB )

41.93

(PB )

       

55.990

5.880

6

80

Jimmy Prijs

HPC

 

14.15

(PB )

47.88

(PB )

       

62.030

11.920

7

30

Luca Pastor

HPC

 

13.27

(2)

58.79

(FL )

       

72.060

21.950

IEDEREEN – Meisjes Pupillen B

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

300m

         

Totaal

Achter

 

1

28

Quinty van Wijnbergen

DPB

 

52.40

(1)

32.83

(1)

       

85.230

 

2

25

Robin de Smit

DPB

 

54.05

(PB )

34.36

(2)

       

88.410

3.180

3

68

Hille Steenhuis

DPB

 

57.31

(PB )

34.66

(PB )

       

91.970

6.740

4

93

Dido van Veen

DPB

 

56.96

(3)

36.24

(4)

       

93.200

7.970

5

96

Linde Haagsma

DPB

 

58.05

(PB )

36.71

(PB )

       

94.760

9.530

6

65

Ella Giezen

DPB

 

1:03.02

(6)

39.14

(6)

       

102.160

16.930

IEDEREEN – Jongens Pupillen B

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

300m

         

Totaal

Achter

 

1

32

Tom Jonkmans

HPB

 

52.17

(1)

33.64

(1)

       

85.810

 

2

111

Diemer van der Vlugt

HPB

 

57.61

(2)

37.13

(2)

       

94.740

8.930

3

86

Bouke Hoekstra

HPB

 

1:01.20

(PB )

38.06

(PB )

       

99.260

13.450

4

15

Tiberius Wildeboer

HPB

 

1:02.20

(4)

38.72

(6)

       

100.920

15.110

5

109

Finn Akkermans

HPB

 

1:02.43

(5)

38.63

(5)

       

101.060

15.250

6

104

Wester Zaal

HPB

 

1:03.41

(PB )

38.05

(PB )

       

101.460

15.650

7

91

Sep Gieskens

HPB

 

1:12.14

(PB )

45.03

(7)

       

117.170

31.360

8

74

Nidal Amenchar

HPB

 

1:18.32

(PB )

47.99

(PB )

       

126.310

40.500

IEDEREEN – Meisjes Pupillen A

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

700m

         

Totaal

Achter

 

1

119

Anna van den Bos

DPA

 

46.03

(1)

1:05.20

(BR)

       

111.230

 

2

23

Tirza Sandu

DPA

 

53.64

(2)

1:16.41

(2)

       

130.050

18.820

3

77

Thirza Matilda

DPA

 

55.44

(PB )

1:24.32

(3)

       

139.760

28.530

4

112

Annabelle Drabbe

DPA

 

1:00.70

(PB )

1:28.88

(PB )

       

149.580

38.350

IEDEREEN – Jongens Pupillen A

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

700m

         

Totaal

Achter

 

1

52

Jesse Dunbavand

HPA

 

53.00

(1)

1:15.54

(1)

       

128.540

 

2

88

Max Sodderland

HPA

 

54.29

(2)

1:22.67

(PB )

       

136.960

8.420

3

71

Melle Blits

HPA

 

59.67

(PB )

1:38.06

(PB )

       

157.730

29.190

IEDEREEN – Meisjes Junioren C

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1000m

         

Totaal

Achter

 

1

110

Willemijn van der Vlugt

DC1

 

47.34

(1)

1:40.39

(1)

       

97.535

 

2

55

Kristie van Leest

DC2

 

49.10

(2)

1:43.76

(2)

       

100.980

3.445

3

27

Kelly van Wijnbergen

DC1

 

53.21

(3)

1:47.90

(3)

       

107.160

9.625

4

105

Sterre Kuipers

DC2

 

53.83

(PB )

1:50.86

(PB )

       

109.260

11.725

5

59

Silke van der Brug

DC2

 

53.21

(PB )

1:53.23

(PB )

       

109.825

12.290

6

60

Sara Hekma

DC2

 

59.10

(PB )

2:07.54

(PB )

       

122.870

25.335

7

82

Liselotte Ringia

DC2

 

1:02.36

(PB )

2:18.90

(PB )

       

131.810

34.275

8

114

Hannah van der Zande

DC2

 

1:02.71

(8)

2:24.24

(PB )

       

134.830

37.295

IEDEREEN – Meisjes Junioren B

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1500m

 

1500m

     

Totaal

Achter

 

1

22

Myrte Sandu

DB1

 

45.55

(1)

   

2:27.04

(1)

   

94.563

 

2

124

Isa Manten

DB2

 

51.93

(1)

1:47.65

(1)

       

105.755

 

3

83

Lara Bakker

DB2

 

53.70

(PB )

1:54.92

(PB )

       

111.160

5.405

4

79

Joanneke Ringia

DB2

 

54.85

(4)

1:56.38

(3)

       

113.040

7.285

5

49

Myrthe van der Brug

DB1

 

54.67

(PB )

2:00.09

(PB )

       

114.715

8.960

6

94

Jaira Matilda

DB1

 

56.45

(5)

1:59.03

(4)

       

115.965

10.210

7

122

Floor Steenkamp

DB2

 

1:03.91

(PB )

2:09.99

(PB )

       

128.905

23.150

                             

IEDEREEN – Dames Junioren A/Neo-Senioren

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1000m

         

Totaal

Achter

 

1

13

Iris Gimpel

DN4

 

47.96

(PB )

1:44.28

(1)

       

100.100

 

2

121

Isa de Wolf

DA1

 

54.62

(1)

2:02.73

(FL )

       

115.985

 

3

34

Tessa Mokveld

DA2

 

57.65

(2)

1:58.45

(1)

       

116.875

0.890

IEDEREEN – Dames Senioren/Masters

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1000m

 

1500m

     

Totaal

Achter

 

1

6

Suzanne Mulder

DSB

 

46.49

(1)

1:34.19

(1)

       

93.585

 

2

11

Astrid Janssen

D50

 

48.35

(1)

   

2:33.71

(1)

   

99.586

 

3

116

Esther Neuteboom

D40

 

56.87

(PB )

1:59.17

(1)

       

116.455

 

4

36

Janneke Breeuwsma

DSA

 

58.37

(3)

1:57.13

(2)

       

116.935

 

5

1

Petra van Breevoort

DSA

 

56.01

(2)

2:02.98

(3)

       

117.500

 

6

100

Meike Berns

D40

 

1:07.58

(2)

2:22.74

(2)

       

138.950

 

IEDEREEN – Jongens Junioren C

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1500m

         

Totaal

Achter

 

1

95

Jochem van Lith

HC2

 

42.76

(1)

2:14.58

(1)

       

87.620

 

2

97

Marten Buijs

HC2

 

44.40

(2)

2:24.70

(2)

       

92.633

5.013

3

19

Sjoerd de Boer

HC1

 

48.57

(3)

2:35.63

(3)

       

100.446

12.826

4

69

Pijke Steenhuis

HC2

 

50.57

(PB )

2:39.77

(4)

       

103.826

16.206

5

108

Jasper Braakman

HC2

 

50.97

(PB )

2:45.45

(PB )

       

106.120

18.500

6

48

Gijs Knotnerus

HC1

 

52.48

(PB )

2:49.88

(PB )

       

109.106

21.486

7

54

Rik Hoekstra

HC2

 

52.46

(PB )

2:51.45

(PB )

       

109.610

21.990

8

72

Paul van Loon

HC1

 

54.35

(PB )

3:01.70

(PB )

       

114.916

27.296

9

76

Jochem Delvaux

HC1

 

55.86

(9)

3:02.20

(PB )

       

116.593

28.973

10

115

Jonas Wilmink

HC1

 

56.26

(PB )

3:13.24

(PB )

       

120.673

33.053

IEDEREEN – Jongens Junioren B

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1500m

         

Totaal

Achter

 

1

53

Hanno Dahmen

HB1

 

39.93

(2)

2:02.71

(1)

       

80.833

 

2

20

Jelle de Boer

HB1

 

39.77

(1)

2:03.78

(2)

       

81.030

0.197

3

10

Titus de Haas

HB2

 

43.44

(3)

2:23.36

(4)

       

91.226

10.393

4

89

Arnoud van der Hauw

HB1

 

46.06

(4)

2:35.68

(7)

       

97.953

17.120

5

57

Valentijn Wilmink

HB2

 

47.21

(6)

2:34.84

(PB )

       

98.823

17.990

6

98

Dijs de Neeling

HB2

 

48.44

(PB )

2:33.26

(PB )

       

99.526

18.693

7

38

Thomas Dodeman

HB2

 

48.66

(PB )

2:35.74

(PB )

       

100.573

19.740

8

118

Jacob Oranje

HB1

 

47.09

(5)

2:52.52

(9)

       

104.596

23.763

 

14

Edo Smit

HB2

 

NF

(NF )

2:21.09

(PB )

       

47.030

 

IEDEREEN – Heren Junioren A

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1500m

         

Totaal

Achter

 

1

42

Frerik Scheffer

HA2

 

38.53

(1)

2:03.16

(1)

       

79.583

 

2

90

Wouter van der Hauw

HA1

 

44.92

(2)

2:19.14

(2)

       

91.300

11.717

3

5

Fimme van der Brug

HA2

 

48.10

(3)

2:27.95

(3)

       

97.416

17.833

Senioren – Heren Senioren

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1500m

         

Totaal

Achter

 

1

43

Bas van Nispen

HSB

 

42.14

(3)

2:11.10

(1)

       

85.840

 

2

107

Erik Klomp

HSA

 

42.45

(4)

2:12.50

(3)

       

86.616

0.776

3

4

Job Bohnen

HSA

 

41.64

(2)

2:15.09

(4)

       

86.670

0.830

4

58

Jaap-Willem Kleijwegt

HSB

 

43.30

(PB )

2:12.30

(PB )

       

87.400

1.560

5

101

Abel Schootemeijer

HSA

 

42.77

(5)

2:17.34

(5)

       

88.550

2.710

6

3

Ingmar Ris

HSA

 

41.40

(1)

2:23.02

(7)

       

89.073

3.233

7

106

Wim van der Woerdt

HSA

 

45.09

(PB )

2:21.84

(PB )

       

92.370

6.530

8

123

Willem Sluiter

HSB

 

44.43

(PB )

2:23.87

(PB )

       

92.386

6.546

9

16

Fred Molenaar

HSB

 

45.61

(10)

2:24.66

(10)

       

93.830

7.990

10

62

Erik Spronk

HSA

 

45.46

(9)

2:25.47

(11)

       

93.950

8.110

11

8

Thomas Timmerman

HSB

 

45.80

(11)

2:25.78

(PB )

       

94.393

8.553

12

61

Rutger Beekhuis

HSB

 

46.75

(PB )

2:23.65

(8)

       

94.633

8.793

13

84

Wouter Jan Kleinlugtenbelt

HSB

 

46.21

(PB )

2:26.34

(PB )

       

94.990

9.150

14

85

Rick Claes

HSB

 

46.48

(13)

2:26.09

(13)

       

95.176

9.336

15

63

Rene Kaptijn

HSB

 

49.07

(15)

2:35.70

(PB )

       

100.970

15.130

 

75

Robbert van Holstein

HSB

 

NF

(NF )

2:27.59

(PB )

       

49.196

 

Masters – Heren Masters

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

 

500m

 

1500m

 

1000m

     

Totaal

Achter

 

1

45

Ruud Bouwmeester

H45

 

42.37

(1)

2:15.96

(1)

       

87.690

 

2

35

Jan Tol

H45

 

45.70

(2)

2:21.97

(2)

       

93.023

5.333

3

66

Simon Salome

H55

 

46.30

(3)

2:24.19

(3)

       

94.363

6.673

4

103

Andre van Zaane

H50

 

47.23

(5)

2:24.60

(4)

       

95.430

7.740

5

24

Bart de Smit

H45

 

47.80

(PB )

2:27.11

(PB )

       

96.836

9.146

6

1

Hans de Kruif

H45

 

47.77

(7)

2:27.61

(6)

       

96.973

9.283

7

47

Michiel Knotnerus

H50

 

47.22

(4)

2:33.00

(10)

       

98.220

10.530

8

67

Jaco de Kraker

H45

 

48.95

(12)

2:28.40

(7)

       

98.416

10.726

9

99

Thad van der Bruggen

H45

 

47.92

(11)

2:31.75

(8)

       

98.503

10.813

10

78

Peter Tijsen

H55

 

47.73

(6)

2:32.49

(9)

       

98.560

10.870

11

51

Dennis Wolthuis

H40

 

47.77

(7)

2:34.28

(11)

       

99.196

11.506

12

40

Joost Knotnerus

H50

 

47.89

(10)

2:38.04

(14)

       

100.570

12.880

13

46

Joppe Boodt

H45

 

50.52

(PB )

2:34.78

(12)

       

102.113

14.423

14

117

Michiel van Laer

H50

 

51.07

(14)

2:35.47

(13)

       

102.893

15.203

15

113

Wim J van der Zande

H55

 

51.87

(15)

2:43.70

(15)

       

106.436

18.746

16

73

Rocky Haighton

H55

 

52.03

(16)

2:45.45

(16)

       

107.180

19.490

17

92

Niels van Veen

H45

 

52.90

(PB )

2:46.64

(17)

       

108.446

20.756

18

70

Raymond Wever

H50

 

55.99

(PB )

2:52.05

(PB )

       

113.340

25.650

19

87

Michiel van Loon

H50

 

53.38

(PB )

3:03.25

(PB )

       

114.463

26.773

20

120

Willibrord Mokveld

H55

 

1:11.17

(1)

   

2:26.50

(1)

   

144.420

 
Over Jaap van der Spek 1145 Artikelen
Echte HCA-er, vanaf 1972 op de ijsbaan te vinden. Eerst als wedstrijdschaatser, daarna 12 jaar als redateur/opmaker van de Op Uw Plaatsen, 10 jaar als trainer op de ZA2 en al weer een behoorlijk poosje als website beheerder. In het dagelijks leven eigenaar van een softwarebedrijf, echtgenoot van Carla en vader van 2 kids, Lisa en Jasper.