Succesvol Clubkampioenschap HCA

Mass start HCA
De winnaars van de Massa-Start (Bas en Sjors) en de lantaarndrager (Jasper) verdienden een chocomel.

Afgelopen zaterdag 5 maart: onze clubkampioenschappen. Na de vele in stromende regen “genoten” trainingsdagen de weken ervoor was het zowaar prachtig (wel beetje wind)  weer en deden de ijsmeesters hun best voor goed ijs en bestede er ook i.v.m. ijs dikte etc. wat extra aandacht aan.

Tussen alle inschrijvingen zat ook die van onze Mats Siemons en dat vonden vooral ook de jeugdige kinderen heel leuk, ze keken met bewondering naar zijn verrichtingen op de 500 en 1000 meter en die mochten er zijn. Twee baanrecords bij de junioren A voor de Jaap Edenbaan. Ik hoef er verder niets over te melden want het verslag van Bas van Nispen op deze site spreekt voor zich. 

Uitslagen

Klassement 1. Jongens Pupillen C/D/E/F
Naam Cat 100 300 Punten
1 Anthonie van Burk HPC 15.24 (2) 42.16 (2) 146,466
2 Joey Prijs HPE 15.99 (5) 40.22 (1) 146,983
3 Ewout Elink Schuurman HPD 15.96 (4) 42.89 (3) 151,283
4 Siem van Nispen HPE 15.79 (3) 43.78 (4) 151,916
5 Isaac Caderius van Veen HPD 14.95 (1) 53.40 (5) 163,750
Klassement 2. Meisjes Pupiller C/D/E/F
Naam Cat 100 300 Punten
1 Fien van Hall DPC 15.06 (1) 38.40 (1) 139,300
2 Jikke van Aersen DPC 15.79 (2) 43.64 (3) 151,683
3 Meike Ketelaars DPD 15.89 (3) 43.36 (2) 151,716
Klassement 3. Jongens Pupillen B
Naam Cat 500 300 Punten
1 Benjamin van Nispen HPB 50.70 (1) 31.94 (1) 103,933
2 Bruce Nelissen HPB 1:00.11 (2) 35.70 (2) 119,610
3 Kick Fock HPB 1:05.17 (3) 39.10 (3) 130,336
Klassement 4. Dames Pupillen B
Naam Cat 500 300 Punten
1 Elin Timmerman DPB 58.40 (1) 34.94 (1) 116,633
2 Ronja Twaalfhoven DPB 1:03.96 (2) 39.22 (2) 129,326
3 Lou Klijn DPB 1:09.31 (3) 40.03 (4) 136,026
4 Joycelina Lee DPB 1:10.41 (4) 39.81 (3) 136,760
5 Cato Oosterhoff DPB 1:27.75 (5) 43.70 (5) 160,583
Klassement 5. Jongens Pupillen A
Naam Cat 500 700 Punten
1 Moos van Hall HPA 45.75 (1) 1:03.94 (1) 91,421
2 Damian Prijs HPA 53.56 (2) 1:14.54 (2) 106,802
3 Ruben Niekus HPA 58.33 (3) 1:22.14 (3) 117,001
4 Bram Boon HPA 1:12.09 (4) 1:25.98 (4) 133,504
Klassement 6. Meisjes Pupillen A
Naam Cat 500 700 Punten
1 Noor Kortschot DPA 58.88 (1) 1:21.65 (1) 117,201
2 Marijn Aupers DPA 1:03.98 (2) 1:40.42 (4) 135,708
3 Emilie Verberne DPA 1:09.72 (4) 1:34.85 (2) 137,470
4 Frouke van der Meer DPA 1:09.61 (3) 1:37.72 (3) 139,410
Klassement 7. Jongens Junioren C
Naam Cat 500 1000 Punten
1 Sjors Zautsen HC2 43.62 (1) 1:28.64 (1) 87,940
Lieuwe ter Hoeve HC2 DNS DNS
Klassement 8. Meisjes Junioren C
Naam Cat 500 1000 Punten
1 Quinty Hersi DC1 46.16 (1) 1:34.39 (1) 93,355
2 Mimi van Hall DC2 47.08 (2) 1:36.18 (2) 95,170
3 Wende Smit DC1 50.18 (3) 1:42.90 (3) 101,630
4 Imari Hoogewoonink DC2 55.95 (4) 1:58.00 (4) 114,950
5 Lamiël van Seventer DC1 1:01.62 (5) 2:08.76 (5) 126,000
Lieke Ketelaars DC1 1:07.87 (6) DNS
Klassement 9. Jongens Junioren B
Naam Cat 500 1000 Punten
1 Reijer ter Laak HB1 46.76 (1) 1:37.12 (1) 95,320
Klassement 10. Meisjes Junioren B
Naam Cat 500 1000 Punten
1 Isis Kal DB2 51.55 (1) 1:54.91 (1) 109,005
Klassement 11. Heren Junioren A/Neo
Naam Cat 500 1000 Punten
1 Mats Siemons HA2 37.38 (1) 1:14.93 (1) 74,845
2 Stach Evenhuis HA1 46.35 (2) 1:36.09 (2) 94,395
Klassement 12. Dames Junioren A/Neo
Naam Cat 500 1000 Punten
1 Emma Koster DA1 46.18 (2) 1:29.82 (1) 91,090
2 Fleur Brink DA1 45.91 (1) 2:13.43 (5) 112,625
3 Milou Lammerts DA1 57.30 (3) 2:04.59 (4) 119,595
4 Julia Steen DA1 1:00.15 (4) 2:00.18 (2) 120,240
5 Rosalie Steen DA1 1:03.18 (5) 2:03.80 (3) 125,080
Klassement 13. Heren Senioren/Masters
Naam Cat 500 1000 Punten
1 Bas van Nispen H40 42.36 (1) 1:23.01 (1) 83,865
2 Titus de Haas HSA 43.77 (2) 1:28.14 (2) 87,840
3 Boris Ramler HSA 44.63 (3) 1:28.79 (3) 89,025
4 Christiaan Brommersma HSB 45.40 (5) 1:31.11 (4) 90,955
5 Rogier Koopman HSB 45.19 (4) 1:34.32 (8) 92,350
6 Wouter van der Hauw HSA 46.76 (9) 1:32.75 (5) 93,135
7 Fred Molenaar H40 46.45 (6) 1:33.79 (7) 93,345
8 Ilja Loonstijn HSB 47.05 (10) 1:33.29 (6) 93,695
9 Raymond van Hemert H40 46.71 (8) 1:35.11 (10) 94,265
10 Thomas Timmerman H40 46.66 (7) 1:36.40 (13) 94,860
11 Klaas Luijten H55 47.16 (11) 1:35.43 (11) 94,875
12 Niels Siemons H50 47.65 (13) 1:34.84 (9) 95,070
13 Quinten Titre HSB 47.51 (12) 1:36.06 (12) 95,540
14 Jasper van der Spek HSA 49.27 (14) 1:41.68 (14) 100,110
15 Rob Neuvel H50 52.77 (15) 1:51.55 (15) 108,545
16 Niels Lammerts H60 52.81 (16) 1:54.78 (18) 110,200
17 Willem Wagenaar H55 56.39 (17) 1:51.56 (16) 112,170
18 Tom Meijer H60 58.64 (18) 1:54.33 (17) 115,805
Klassement 14. Dames Senioren/Masters
Naam Cat 500 1000 Punten
1 Lisa van der Spek DSA 46.84 (1) 1:37.21 (1) 95,445
2 Janneke Breeuwsma DSB 54.68 (3) 1:47.31 (2) 108,335
3 Anja Gerritsen DSB 53.88 (2) 1:50.07 (3) 108,915
4 Marloes Klaasen D40 1:14.86 (4) 2:28.26 (4) 148,990

De winnaars

Over Albert Gerritsen 52 Artikelen
Albert is een manus van alles en doet enorm veel vrijwilligerswerk. Naast voorzitter van de HCA doet hij hetzelfde bij de Baancommissie, de kampeervereniging "De Golfbreker" en blaast hij driftig mee in de locale fanfare.