Startlijst Willem Augustinbokaal

De voorlopige startlijst voor de Willem Augustin Bokaal is bekend. Er kunnen nog enkele wijzigingen optreden, dus kijk vanavond ook naar de uitgeprintte startlijst die in de kleedkamers zullen worden opgehangen.

 

 
 
Jaap Edenbaan
HCA Interclub Willem Augustinus Bokaal
 
Datum: 22-01-2011 Startlijst met ST & PR Afdruk:

Startlijst: 1 – 500 meter Junioren C en B 22-01-2011

Rit Kl Dln Deelnemer Cat Club ST PR Tijd  
                 
1 wht 71 Denise van der Hulst DC1 NYC 54.99 54.99    
  red 61 Anniek Egberts DC1 TER AAR 53.02 53.02  
2 yel 81 Melissa de Reus DC2 AYC 51.34 51.34    
  blu 31 Yvonne Borkent DC1 DYC 51.23 51.23  
3 wht 41 Robin van Leeuwen DC1 HLM 50.62 50.62    
  red 21 Marleen de Graaf DC1 GIETHOO 50.32 50.32  
4 yel 11 Rosa Steffens DC2 STG Z 50.10 48.94    
  blu 1 Pleuntje van Lith DC1 HCA 49.55 49.49  
5 wht 51 Joica Benschop DC1 LEKSTR 48.89 48.89    
  red 91 Merel Brunsmann DC1 HCH 47.29 47.29  
6 yel 42 Gijs van Veelen HC1 HLM 50.98 50.98    
  blu 62 Ramon van der Zwaan HC1 TER AAR 49.37 49.37  
7 wht 82 Merlijn Schenk HC1 AYC 48.64 48.64    
  red 92 Titus de Haas HC1 HCH 48.47 48.47  
8 yel 32 Luc Attema HC2 DYC 47.97 47.97    
  blu 2 Joost van Beusichem HC2 HCA 46.93 46.93  
9 wht 52 Joost Pols HC2 LEKSTR 45.61 45.61    
  red 12 Thijs van den Berg HC2 STG Z 44.77 44.77  
10 yel 72 Mark van der Hulst HC2 NYC 44.34 44.34    
  blu 22 Glenn Hoogeveen HC2 GIETHOO 44.16 44.16  
11 wht 23 Miranda van der Veen DB1 GIETHOO 1:05.61 1:05.61    
  red 43 Tessa Sintenie DB1 HLM 48.19 48.19  
12 yel 93 Ingrid Hulzinga DB1 HCH 48.02 48.02    
  blu 73 Puck Alkemade DB1 NYC 47.79 45.96  
13 wht 83 Daniëlle Zandijk DB2 AYC 47.06 46.32    
  red 13 Manon Floris DB1 STG Z 46.33 46.33  
14 yel 3 Elaine Jansen DB1 HCA 46.25 46.25    
  blu 33 Elise Beer DB1 DYC 46.22 46.22  
15 wht 63 Esmee Visser DB1 TER AAR 44.96 44.96    
  red 53 Els Breedveld DB2 LEKSTR 43.94 43.94  
16 yel 44 Maarten de Zeeuw HB1 HLM 50.71 50.71    
  blu 64 Antoon Kouwenhoven HB2 TER AAR 47.29 47.29  
17 wht 34 Jasper Hakkert HB2 DYC 45.54 45.54    
  red 84 Stef Daanen HB1 AYC 45.25 45.25  
18 yel 4 Cas Dahmen HB2 HCA 43.50 43.50    
  blu 24 Roderick Jansma HB1 GIETHOO 43.02 42.16  
19 wht 14 Luuk Kleijne HB1 STG Z 42.99 42.99    
  red 54 Jeroen Schorning HB1 LEKSTR 42.97 42.97  
20 yel 94 Jeroen Hulzinga HB1 HCH 41.90 41.90    
  blu 74 Sjaak van der Poel HB2 NYC 41.17 41.17  

Startlijst: 2 – 500 meter junioren A, neo-senioren en senioren 22-01-2011

Rit Kl Dln Deelnemer Cat Club ST PR Tijd  
                 
21 wht 25 Leoni Padding DA2 GIETHOO 52.33 52.33    
  red 5 Donna Bos DA1 HCA 48.92 47.48  
22 yel 15 Eva Peters DA2 STG Z 48.50 46.46    
  blu 85 Lara de Koning DA1 AYC 47.51 47.11  
23 wht 35 Mandy Attema DA1 DYC 47.34 47.34    
  red 45 Celine Bakker DA1 HLM 47.18 47.18  
24 yel 55 Kimberly Nieuwerth DA1 LEKSTR 44.69 44.69    
  blu 95 Mirela Sikkema DA2 HCH 43.71 43.71  
25 wht 56 Wilco Rijneveld HA2 LEKSTR 46.11 44.74    
  red 26 Jorn de Jager HA1 GIETHOO 44.52 44.52  
26 yel 66 Jordy Vermeulen HA1 TER AAR 43.46 43.46    
  blu 46 Lars van Pol HA1 HLM 42.46 42.46  
27 wht 76 Leander Stolwijk HA2 NYC 42.03 41.32    
  red 96 William Stuiver HA2 HCH 41.97 41.97  
28 yel 36 Mark Muller HA2 DYC 40.92 40.06    
  blu 86 Matthijs Hellmann HA2 AYC 40.61 40.28  
29 wht 16 Daan Boekel HA2 STG Z 40.26 40.09    
  red 6 Maarten v.d. Hauw HA1 HCA 39.19 39.19  
30 yel 77 Jan van der Putten HN1 NYC 43.63 42.61    
  blu 47 Ruben Wokke HN4 HLM 43.45  
31 wht 27 Joris Joosten HN1 GIETHOO 43.36    
  red 67 Roy van Es HN1 TER AAR 42.87 42.87  
32 yel 17 Sven-Yvo Stoop HN1 STG Z 41.32 41.32    
  blu 37 Kevin Scholten HN1 DYC 41.09 39.87  
33 wht 7 Albert Jan Gerritsen HN4 HCA 41.08 37.81    
  red 87 Ewout Luijt HN1 AYC 41.04 40.98  
34 yel 57 Jelle Koudstaal HN2 LEKSTR 40.33 40.15    
  blu 97 Jesse Kuiper HN2 HCH 38.60 38.55  
35 wht 8 Iris Gimpel DSA HCA 54.41 53.57    
  red 98 Andrea de Jong DSA HCH 51.31 49.03  
36 yel 48 Sietske Batelaan DSA HLM 49.60 49.60    
  blu 68 Karin Bos DSA TER AAR 46.71 46.33  
37 wht 28 Isabelle Vos DSA GIETHOO 46.42 46.01    
  red 78 Harriët Koorn DSA NYC 44.83 43.47  
38 yel 18 Hanne Tersmette DSA STG Z 44.66 44.43    
  blu 38 Marga Preuter DSB DYC 44.39 44.36  
39 wht 88 Marjolein Hellmann DSA AYC 43.78 42.76    
  red 58 Anne Heijkoop DSA LEKSTR 42.74  
40 yel 49 Jeroen van Hoek HSB HLM 52.14 52.14    
  blu 29 Bertus Niezing HSB GIETHOO 47.94 47.12  
41 wht 79 Marc de Boer HSB NYC 44.44 44.44    
  red 89 Steven Luijt HSA AYC 43.26 41.08  
42 yel 59 Wijnand Kooiman HSB LEKSTR 42.07 40.71    
  blu 69 Jelle Schut HSA TER AAR 41.84 40.76  
43 wht 19 Kees Boekel HSA STG Z 41.66 40.20    
  red 39 Marco Muller HSA DYC 40.86 40.66  
44 yel 99 Stefan de Vries HSA HCH 39.74 39.74    
  blu 9 Marijn Koopman HSA HCA 39.60 38.22  

Startlijst: 3 – 1000 meter junioren C en B 22-01-2011

Rit Kl Dln Deelnemer Cat Club ST PR Tijd  
                 
45 wht 71 Denise van der Hulst DC1 NYC 1:54.33 1:54.33    
  red 61 Anniek Egberts DC1 TER AAR 1:56.85 1:52.24  
46 yel 81 Melissa de Reus DC2 AYC 1:44.66 1:44.66    
  blu 31 Yvonne Borkent DC1 DYC 1:46.61 1:46.61  
47 wht 41 Robin van Leeuwen DC1 HLM 1:44.81 1:44.81    
  red 21 Marleen de Graaf DC1 GIETHOO 1:46.09 1:46.09  
48 yel 11 Rosa Steffens DC2 STG Z 1:45.42 1:41.40    
  blu 1 Pleuntje van Lith DC1 HCA 1:43.81 1:43.81  
49 wht 51 Joica Benschop DC1 LEKSTR 1:39.42 1:39.42    
  red 91 Merel Brunsmann DC1 HCH 1:36.53 1:36.53  
50 yel 42 Gijs van Veelen HC1 HLM 1:44.24 1:44.24    
  blu 62 Ramon van der Zwaan HC1 TER AAR 1:44.59 1:44.59  
51 wht 82 Merlijn Schenk HC1 AYC 1:41.77 1:41.77    
  red 92 Titus de Haas HC1 HCH 1:38.94 1:38.94  
52 yel 32 Luc Attema HC2 DYC 1:40.89 1:40.89    
  blu 2 Joost van Beusichem HC2 HCA 1:48.88  
53 wht 52 Joost Pols HC2 LEKSTR 1:33.38 1:33.38    
  red 12 Thijs van den Berg HC2 STG Z 1:33.76  
54 yel 72 Mark van der Hulst HC2 NYC 1:32.61 1:32.61    
  blu 22 Glenn Hoogeveen HC2 GIETHOO 1:30.04 1:30.04  
55 wht 23 Miranda van der Veen DB1 GIETHOO 2:18.10 2:18.10    
  red 43 Tessa Sintenie DB1 HLM 1:38.30 1:38.30  
56 yel 93 Ingrid Hulzinga DB1 HCH 1:37.73 1:37.73    
  blu 73 Puck Alkemade DB1 NYC 1:38.91 1:32.20  
57 wht 83 Daniëlle Zandijk DB2 AYC 1:37.61 1:37.33    
  red 13 Manon Floris DB1 STG Z 1:33.78 1:33.78  
58 yel 3 Elaine Jansen DB1 HCA 1:38.94 1:38.45    
  blu 33 Elise Beer DB1 DYC 1:32.16 1:32.16  
59 wht 63 Esmee Visser DB1 TER AAR 1:31.06 1:31.06    
  red 53 Els Breedveld DB2 LEKSTR 1:30.88 1:30.88  
60 yel 44 Maarten de Zeeuw HB1 HLM 1:48.45 1:48.45    
  blu 64 Antoon Kouwenhoven HB2 TER AAR 1:35.77 1:35.32  
61 wht 34 Jasper Hakkert HB2 DYC 1:31.92 1:31.92    
  red 84 Stef Daanen HB1 AYC 1:32.27 1:32.27  
62 yel 4 Cas Dahmen HB2 HCA 1:26.39 1:26.39    
  blu 24 Roderick Jansma HB1 GIETHOO 1:25.25 1:23.60  
63 wht 14 Luuk Kleijne HB1 STG Z 1:27.21 1:27.21    
  red 54 Jeroen Schorning HB1 LEKSTR 1:28.69 1:28.62  
64 yel 94 Jeroen Hulzinga HB1 HCH 1:27.27 1:27.27    
  blu 74 Sjaak van der Poel HB2 NYC 1:23.01 1:23.01  

Startlijst: 4 – 1500 meter junioren A, neo-senioren en senioren 22-01-2011

Rit Kl Dln Deelnemer Cat Club ST PR Tijd  
                 
65 wht 5 Donna Bos DA1 HCA 2:41.20 2:35.14    
  red 25 Leoni Padding DA2 GIETHOO 2:45.42 2:45.42  
66 yel 85 Lara de Koning DA1 AYC 2:31.77 2:31.77    
  blu 15 Eva Peters DA2 STG Z 2:32.50 2:24.50  
67 wht 45 Celine Bakker DA1 HLM 2:22.77 2:22.77    
  red 35 Mandy Attema DA1 DYC 2:36.37  
68 yel 95 Mirela Sikkema DA2 HCH 2:21.47 2:20.55    
  blu 55 Kimberly Nieuwerth DA1 LEKSTR 2:15.48 2:15.48  
69 wht 26 Jorn de Jager HA1 GIETHOO 2:18.63 2:18.63    
  red 56 Wilco Rijneveld HA2 LEKSTR 2:19.46 2:18.81  
70 yel 46 Lars van Pol HA1 HLM 2:12.48 2:12.48    
  blu 66 Jordy Vermeulen HA1 TER AAR 2:13.40 2:13.40  
71 wht 96 William Stuiver HA2 HCH 2:13.25 2:12.80    
  red 76 Leander Stolwijk HA2 NYC 2:07.67 2:07.29  
72 yel 86 Matthijs Hellmann HA2 AYC 2:10.62 2:08.26    
  blu 36 Mark Muller HA2 DYC 2:08.10 2:07.92  
73 wht 6 Maarten v.d. Hauw HA1 HCA 2:00.06 2:00.06    
  red 16 Daan Boekel HA2 STG Z 2:01.49 2:01.49  
74 yel 47 Ruben Wokke HN4 HLM 2:17.28    
  blu 77 Jan van der Putten HN1 NYC 2:12.27 2:12.27  
75 wht 67 Roy van Es HN1 TER AAR 2:12.14 2:07.97    
  red 27 Joris Joosten HN1 GIETHOO 2:14.54  
76 yel 37 Kevin Scholten HN1 DYC 2:16.18 2:08.05    
  blu 17 Sven-Yvo Stoop HN1 STG Z 2:09.07 2:09.07  
77 wht 87 Ewout Luijt HN1 AYC 2:05.12 2:05.12    
  red 7 Albert Jan Gerritsen HN4 HCA 1:55.71  
78 yel 97 Jesse Kuiper HN2 HCH 2:04.27    
  blu 57 Jelle Koudstaal HN2 LEKSTR 2:05.40 2:01.80  
79 wht 98 Andrea de Jong DSA HCH 2:38.46 2:27.39    
  red 8 Iris Gimpel DSA HCA 3:05.14  
80 yel 68 Karin Bos DSA TER AAR 2:30.60 2:26.40    
  blu 48 Sietske Batelaan DSA HLM 2:42.95 2:42.95  
81 wht 78 Harriët Koorn DSA NYC 2:13.70 2:08.53    
  red 28 Isabelle Vos DSA GIETHOO 2:22.80 2:19.00  
82 yel 38 Marga Preuter DSB DYC 2:21.33 2:19.14    
  blu 18 Hanne Tersmette DSA STG Z 2:16.62 2:16.62  
83 wht 58 Anne Heijkoop DSA LEKSTR 2:14.73    
  red 88 Marjolein Hellmann DSA AYC 2:15.43 2:10.91  
84 yel 29 Bertus Niezing HSB GIETHOO 2:29.54 2:26.14    
  blu 49 Jeroen van Hoek HSB HLM 2:29.70 2:29.70  
85 wht 89 Steven Luijt HSA AYC 2:04.24    
  red 79 Marc de Boer HSB NYC 2:13.85 2:09.75  
86 yel 69 Jelle Schut HSA TER AAR 2:11.23 2:06.13    
  blu 59 Wijnand Kooiman HSB LEKSTR 2:08.01 2:04.63  
87 wht 39 Marco Muller HSA DYC 2:13.27 2:12.04    
  red 19 Kees Boekel HSA STG Z 2:08.39 2:02.29  
88 yel 9 Marijn Koopman HSA HCA 2:07.87 2:02.61    
  blu 99 Stefan de Vries HSA HCH 1:59.61 1:59.53  

AM070 (HCA Interclub)
 
Over Jaap van der Spek 1145 Artikelen
Echte HCA-er, vanaf 1972 op de ijsbaan te vinden. Eerst als wedstrijdschaatser, daarna 12 jaar als redateur/opmaker van de Op Uw Plaatsen, 10 jaar als trainer op de ZA2 en al weer een behoorlijk poosje als website beheerder. In het dagelijks leven eigenaar van een softwarebedrijf, echtgenoot van Carla en vader van 2 kids, Lisa en Jasper.